Masz pytanie?

AKCESORIA Z FILCU

 • AKCESORIA Z FILCU
  AKCESORIA Z FILCU

Akcesoria z filcu : portfel filcowy, organizer filcowy

do torebki, organizery A4, pokrowiec na

laptop, etui filcowe na długopisy,

teczki filcowe A4 i A3, kosze filcowe i zestawy koszy

filcowych.

 

 Zyskujące w ostatnich latach popularność akcesoria filcowe będą ciekawym dodatkiem do wystroju wnętrza lub gadżetem ułatwiającym codzienność. W naszej ofercie mamy filcowe portfele , które mogą stanowić ekologiczną alternatywę dla skóry, etui na długopisy , oraz filcowe organizery które na pewno pomogą zeszytom i notatkom dłużej zachować ładny wygląd. Mamy również dwa akcesoria, które przyczynią się do zachowania porządku w naszym otoczeniu: organizery do torebek , mogące zwiększyć komfort użytkowania toreb, które już dawno straciły swój kształt, lub mają tylko jedną komorę, jak i szeroki wybór koszy filcowych pomagających utrzymać porządek w szafach i na blatach. 

 • 311[2].jpg

  Etui z filcu

  Różnej wielkości etui na długopisy i ołówki. Każde etui ozdobione filcowym sercem na łańcuszku. Jeśli gubisz w torebce przybory do pisania to jest to produkt dla Ciebie. Dodatkowo jest dostępne w wielu kolorach filcu 100% poliestrowego. Każde etui wycięte laserowo. 

 • 18[7][1].jpg

  Pokrowce na laptop i teczki filcowe

  Proponujemy organizery na notatki. Mogą one służyć też jako etui na dokumenty. Organizery filcowe do torebek w różnych kolorach.  

 • 262...[1].jpg

  Wkłady i organizery do torebek z filcu

  Organizery filcowe do torebek są uszyte z filcu 100% poliestrowego. Cięte laserowo. Są wytrzymałe i trwałe. Podtrzymają kształt prostej torebki. Organizacja i porządek w torebce gwarantowany. 

 • 369[2].jpg

  Filcowe kosze i pojemniki

  Kosze i koszyki uszyte z filcu 100% poliestrowego. Wycinane laserowo. Służą do przechowywania gazet, zabawek, drewna kominkowego itp.

   

Facebook