Masz pytanie?

AKCESORIA Z FILCU

 • AKCESORIA Z FILCU
  AKCESORIA Z FILCU

Akcesoria z filcu : portfel filcowy, organizer filcowy

do torebki, organizery A4, pokrowiec na

laptop, etui filcowe na długopisy,

teczki filcowe A4 i A3, kosze filcowe i zestawy koszy

filcowych.

 

 Zyskujące w ostatnich latach popularność akcesoria filcowe będą ciekawym dodatkiem do wystroju wnętrza lub gadżetem ułatwiającym codzienność. W naszej ofercie mamy filcowe portfele , które mogą stanowić ekologiczną alternatywę dla skóry, etui na długopisy , oraz filcowe organizery które na pewno pomogą zeszytom i notatkom dłużej zachować ładny wygląd. Mamy również dwa akcesoria, które przyczynią się do zachowania porządku w naszym otoczeniu: organizery do torebek , mogące zwiększyć komfort użytkowania toreb, które już dawno straciły swój kształt, lub mają tylko jedną komorę, jak i szeroki wybór koszy filcowych pomagających utrzymać porządek w szafach i na blatach. 

 • 9[11].jpg

  Wkłady i organizery do torebek z filcu

  Organizery filcowe do torebek są uszyte z filcu 100% poliestrowego. Cięte laserowo. Są wytrzymałe i trwałe. Podtrzymają kształt prostej torebki. Organizacja i porządek w torebce gwarantowany. 

  Organizer filcowy do każdej torebki

  Większość kobiet ma w swojej garderobie co najmniej kilka torebek. Niestety często jest tak, że uparcie nosimy tylko jedną z nich, do czasu aż zaczną pojawiać się na niej widoczne ślady użytkowania. Żyjemy w biegu i przez cały próbujemy godzić ze sobą wiele różnych ról – matki, żony, córki, pracownicy, szefowej czy przyjaciółki. Wnętrze naszej torebki bardzo często odzwierciedla to, co aktualnie dzieje się w naszym życiu. A ono rzadko kiedy jest poukładane. Torebka mieści wszystko to, co zawsze musimy mieć pod ręką i o wiele więcej. I nawet jeśli mamy ochotę zamienić klasycznego shoppera na komfortowy plecak miejski, zwykle nie chce nam się przenosić z torby do torby całego tego „bałaganu”. Na szczęście istnieje bardzo proste rozwiązanie owego problemu – organizer do torebki.

  Moje organizery wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością i dużą estetyką wykonania. Występują też w kilku wersjach kolorystycznych, co ułatwi dopasowanie wybranego modelu do koloru podszewki naszej torebki. Filcowe organizery nie ulegają odkształceniom. Warto wspomnieć, że jeśli w ofercie sklepu nie znajdziemy organizera, który spełniłby nasze oczekiwania, możemy zlecić wykonanie takiego produktu na indywidualne zamówienie. Już dziś spraw sobie swój egzemplarz!

 • 369[2].jpg

  Filcowe kosze i pojemniki

  Kosze i koszyki uszyte z filcu 100% poliestrowego. Wycinane laserowo. Służą do przechowywania gazet, zabawek, drewna kominkowego itp.

   

 • Portfele filcowe

  Portfele filcowe

  Portfele uszyte z filcu 100% poliestrowego. Konstrukcja wycięta laserowo. 

 • 311[2].jpg

  Etui z filcu

  Różnej wielkości etui na długopisy i ołówki. Każde etui ozdobione filcowym sercem na łańcuszku. Jeśli gubisz w torebce przybory do pisania to jest to produkt dla Ciebie. Dodatkowo jest dostępne w wielu kolorach filcu 100% poliestrowego. Każde etui wycięte laserowo. 

 • 18[7][1].jpg

  Pokrowce na laptop i teczki filcowe

  Proponujemy organizery na notatki. Mogą one służyć też jako etui na dokumenty. Organizery filcowe do torebek w różnych kolorach.  

 • 230[3].jpg

  Organizery z filcu na biurko

  W naszej ofercie znalazł się też przybornik na biurko. Pomieści prawie wszystko co gubi się na biurku. Dostępny w kilku kolorach filcu 100% poliestrowego. Jeśli Twoje dziecko ma problem z utrzymaniem porządku na biurku taki przybornik na pewno pomorze. 

 • 50,[1].jpg

  Teczki filcowe

  Teczki filcowe na format A 4 i A 3. Sprawdzą się dla dzieci i dorosłych. Teczki można używać do przechowywania dokumentów, notatek, rysunków dzieci w szkole. Uszyte są z grubego filcu 100% poliestrowego. Bardzo przydatne są kieszonki naszyte na front teczek. 

Facebook