Masz pytanie?

DLA DZIECI

Filcowe dekoracje i akcesoria dla dzieci : torebki filcowe, teczki

biurowe, organizery z filcu na biurko, filcowe domki na kredki

 

 Filcowe akcesoria doskonale sprawdzą się w pokoju dziecka jako jego wesołe, miękkie, kolorowe i przede wszystkim bezpieczne uzupełninie, które z racji braku ostrych krawędzi na pewno nie zrobi dziecku krzywdy. W swojej ofercie mamy torebki z filcu , idealne dla małych dam filcowe organizery-koszyki , na wszelkie szpargały z biurka teczki filcowe, które na pewno przydadzą się w szkole na niezliczone kserówki oraz filcowe domki na kredki  urocze filcowe pojemniki z rączką – tak praktyczne, jak ładne.

 

 • 44,[3].jpg

  Domki na kredki

  Mamy domek dla lalek, a więc mamy i domek na kredki. Szczególnie, że te lubią się gubić po pokoju dziecka. Domek może również służyć jako wystrój wnętrza. Jest stabilny i wygodny w przenoszeniu. Sprawdzi się w pokoju u chłopaka i dziewczyny ponieważ jest dostępny w różnych kolorach filcu 100% poliestrowego. 

 • 29[4].jpg

  Kosze ze sznurka

  Ręcznie dziergane kosze ze sznurka 100% bawełnianego. Idealnie nadają się do dekoracji dziecięcego pokoju. Mieszczą zabawki i inne gadżety. Mniejsze kosze ze sznurka mogą służyć jako ozdoba salonu lub jako przybornik do łazienki.

 • 50,[1].jpg

  Teczki filcowe

  Teczki filcowe na format A 4 i A 3. Sprawdzą się dla dzieci i dorosłych. Teczki można używać do przechowywania dokumentów, notatek, rysunków dzieci w szkole. Uszyte są z grubego filcu 100% poliestrowego. Bardzo przydatne są kieszonki naszyte na front teczek. 

 • 40[2].jpg

  Torebki dla dzieci

  Wiemy, że każda dziewczynka chce jak mam mieć swoją torebkę. Naszą propozycją są malutkie torebki uszyte z filcu 100% poliestrowego. Drobny ażur i serduszka na zawieszkach są bardzo dziewczęce. Torebki mają paski z taśmy bawełnianej zawiązanej na kokardę.

  W naszej ofercie są też małe torebki uszyte z kolorowych skór naturalnych. Każda na krótkim paseczku. Torebki ozdobione chwostem na klapach. 

 • 230[3].jpg

  Organizery na biurko

  W naszej ofercie znalazł się też przybornik na biurko. Pomieści prawie wszystko co gubi się na biurku. Dostępny w kilku kolorach filcu 100% poliestrowego. Jeśli Twoje dziecko ma problem z utrzymaniem porządku na biurku taki przybornik na pewno pomorze. 

Facebook