Masz pytanie?

Dla FIRM

TORBY DO BIURA DLA PRACOWNIKA

 

 Oferta skierowana do firm poszukujących produktów zaprojektowanych i uszytych w Polsce. Realizujemy duże zamówienia na torby biurowe, torby reklamowe, torby do szafek lockerowych. Projektujemy pod zlecenie. Szyjemy prototypy toreb głównie z filcu. 

- TORBY BIUROWE

- TORBY DO SZAFEK LOCKEROWYCH 

- TOREBKI Z TWOIM LOGO

W biurze, w którym nie mam stałego biurka, nie ma również własnego kontenera pod biurkiem. Mam za to swoją szafkę – locker, w której trzymam osobiste rzeczy. Przydałaby się też torba w której będę przenosić swoje rzeczy. 

Z taką potrzebą do firm wychodzimy i specjalnie pod takie potrzeby projektujemy torby filcowe do szafek lockerowych. Nasze torby filcowe zaprojektowaliśmy tak, żeby spełniały wasze indywidualne potrzeby. Jest tu miejsce na butelkę wody, dokumenty, telefon, mieści się też laptop i to czego nie można zamieścić w chmurze. Torby do biura dla pracownika szyjemy z impregnowanego filcu, dzięki czemu torba jest lekka, trwała i jednocześnie tak sztywna, że można postawić ją pod biurkiem z laptopem. 

Przyjmujemy zamówienia indywidualne. Projektujemy pod zamówienie klienta. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. 

Produkcja odbywa się w Polsce z polskiego filcu od producenta włóknin NOVITA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Facebook