Masz pytanie?

POLSKIE TOREBKI FILCOWE

Polskie torebki filcowe, wygodne i modne małe filcowe listonoszki, torebki z filcu z organizerami, torebki filcowe na ramię.

 

  Torebki filcowe niedawno pojawiły się w Internecie jako modowy hit DIY. Jeśli jednak nie masz zacięcia artystycznego lub marzy Ci się coś więcej niż tylko dwa zszyte ze sobą fragmenty materiału z rączką, rozejrzyj się wśród naszych torebek z filcu. Pośród oferowanych przez nas kolekcji znajdziecie torebki małe, duże, te na ramię, listonoszki, a nawet kilka toreb skórzanych, oraz torebek z tkaniny. Jeśli jednak już od dawna jesteś posiadaczką swojej wymarzonej torebki, może warto się zastanowić nad wyborem organizera do niej?

 • 2_1500.jpg

  Torebki z filcu wełnianego 100%

  Kolekcja torebek uszyta z filcu wełnianego 100%. Torebki są bardzo wytrzymałe. Filc nie mechaci się. W tej kolekcji dodatki kaletnicze najwyższej jakości. 

  Kilka informacji o filcu wełnianym którego używam SOLTA®FELT

   Filc wełniany, którego używam, jest wykonany z wełny owiec Merynosów. Wełna jest pozyskiwana w sposób przyjazny dla zwierząt! Przy użyciu naturalnego mydła i gorącej wody, włókna tej wełny są filcowane przez tarcie. Pod mikroskopem można zobaczyć, że włókna wełny mają łuski. Pod wpływem naturalnego mydła i ciepła, łuski te otwierają się, a tarcie powoduje ich zahaczanie się. Efektem jest wełniany filc! Oczywiście służą do tego specjalistyczne maszyny.

   Filc mieszany wykonany jest z czystej nowej wełny, dzięki czemu jest naturalnie odporny na zabrudzenia i niepalny. Mieszane odcienie szarości i brązu powstają poprzez zmieszanie różnych kolorów niebarwionej wełny owiec Merino. Filc wełniany jest nietoksyczny i spełnia wymagania norm UNE-EN 71-2, UNE-EN 71-3 oraz Oko-Tex 100.

    Jednobarwny filc wełniany jest również wykonany z czystej nowej wełny i dlatego jest naturalnie odporny na zabrudzenia i niepalny. Do tych jednolitych kolorów wybierana jest tylko biała wełna owcza. Barwiony filc wełniany jest nietoksyczny i zgodny z normami UNE-EN 71-2, UNE-EN 71-3 i Oko-Tex 100.

  W moich produktach używam filcu SOLTA®FELT czystego, barwionego w piękne kolory. 

   

 • Designerska duża torba z filcu - szara - z czarnym paskiem - listonoszka

  Torebki filcowe - " Listonoszki "

  Torebki filcowe uszyte z filcu 100% poliestrowego. Przeznaczone do noszenia na skos jako listonoszki. Wygodne. Dopasowane do sylwetki

 • Torba Filcowa XXL z Organizerem - szara

  Torebki z filcu - " na ramię "

  Torebki filcowe uszyte z filcu 100% poliestrowego. Torebki do noszenia na ramię lub w ręce. 

 • Torebka filcowa - ażur roślinny - koniakowa skóra naturalna

  Torebki filcowe - małe

  W kolekcji Mini znajdują się wszystkie małe i średnie torebki filcowe. Głównie są to listonoszki na regulowanych paskach. 

 • 351[3].jpg

  Biggest bag - torebki filcowe

  Kolekcja torebek Biggest bag charakteryzuje ponadczasowa forma i kształt. Torebki są uszyte na bazie dwóch podstawowych formach konstrukcji. Są wygodne i pojemne. 

 • 2[5].jpg

  Torebki skórzane

  Torebki uszyte w jednym egzemplarzu ze skór naturalnych. Wykończone bardzo dobrej jakości okuciami kaletniczymi. Wnętrza pięknie wykończone, podzielone kieszonkami. 

 • 1[14].jpg

  Torebki dla dzieci

  Torebki filcowe i skórzane dla dzieci

  Mama przez pierwsze lata życia jest największą idolką swojej córki. To właśnie od niej dziewczynka uczy się, na czym polega kobiecość, i w jaki sposób należy ją wyrażać. I jeśli mama codziennie nosi ze sobą torebkę, a w niej wszystkie przydatne rzeczy, to dlaczego w przypadku córki miałoby być inaczej? Oczywiście torebki dla dziewczynek wyglądają nieco inaczej niż modele dla dorosłych – są mniejsze, bardziej kolorowe i posiadają ciekawe ozdoby. Modele wykonane z filcu są przy tym wyjątkowo trwałe, co w przypadku dzieci ma duże znaczenie. Chłopcu torebki nie sprezentujemy, ale możemy zakupić designerską saszetkę w kształcie samochodu. Co prawda nie zmieści się w niej arsenał chłopięcych zabawek, ale kilka złotych na słodką przekąskę – już tak! Wiemy, że każda dziewczynka chce jak mam mieć swoją torebkę. Naszą propozycją są malutkie torebki uszyte z filcu 100% poliestrowego. Drobny ażur i serduszka na zawieszkach są bardzo dziewczęce. Torebki mają paski z taśmy bawełnianej zawiązanej na kokardę.

  W naszej ofercie są też małe torebki uszyte z kolorowych skór naturalnych. Każda na krótkim paseczku. Torebki ozdobione chwostem na klapach. 

Facebook