Masz pytanie?

POLSKIE TOREBKI FILCOWE

Polskie torebki filcowe, wygodne i modne małe filcowe listonoszki, torebki z filcu z organizerami, torebki filcowe na ramię.

 

  Torebki filcowe niedawno pojawiły się w Internecie jako modowy hit DIY. Jeśli jednak nie masz zacięcia artystycznego lub marzy Ci się coś więcej niż tylko dwa zszyte ze sobą fragmenty materiału z rączką, rozejrzyj się wśród naszych torebek z filcu. Pośród oferowanych przez nas kolekcji znajdziecie torebki małe, duże, te na ramię, listonoszki, a nawet kilka toreb skórzanych, oraz torebek z tkaniny. Jeśli jednak już od dawna jesteś posiadaczką swojej wymarzonej torebki, może warto się zastanowić nad wyborem organizera do niej?

 • Designerska torebka z filcu - szara

  Torebki filcowe - " Listonoszki "

  Torebki filcowe uszyte z filcu 100% poliestrowego. Przeznaczone do noszenia na skos jako listonoszki. Wygodne. Dopasowane do sylwetki

 • Torebka filcowa na ramię - skórzane rączki - kieszonka

  Torebki z filcu - " na ramię "

  Torebki filcowe uszyte z filcu 100% poliestrowego. Torebki do noszenia na ramię lub w ręce. 

 • Torebka filcowa listonoszka - czarna

  Torebki filcowe - małe

  W kolekcji Mini znajdują się wszystkie małe i średnie torebki filcowe. Głównie są to listonoszki na regulowanych paskach. 

 • 2[5].jpg

  Torebki skórzane

  Torebki uszyte w jednym egzemplarzu ze skór naturalnych. Wykończone bardzo dobrej jakości okuciami kaletniczymi. Wnętrza pięknie wykończone, podzielone kieszonkami. 

Facebook